Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, KISMİ AĞIRLIKLI DENGE VE YÜRÜME CİHAZI (VİSİOGAİT), DİZ, KALÇA VE OMURGA KİREÇLENMELERİ, BEL VE BOYUN FITIKLARI, BEYİN FELÇLERİ ( İNME )

BEL-BOYUN ROBOTU, YÜRÜYÜŞ ROBOTU, KOL ROBOTU, BİREBİR REHABİLİTASYON, MANYETOTERAPİ, OMURİLİK FELÇLERİ, SEREBRAL PALSİ, ROMATİZMAL HASTALIKLAR, FİBROMİYALJİ, KAS ERİMELERİ, ORTOPEDİK RAHATSIZLIKLAR

SU İÇİ REHABİLİTASYON, PRP TEDAVİSİ, ELEKTROTERAPİ, TIBBI MASAJ, LENFÖDEM TEDAVİSİ - PRESSOTERAPİ, KAPLICA TEDAVİSİ, ÇAMUR TEDAVİSİ, AMELİYAT SONRASI AĞRI VE HAREKET KISITLILIKLARI

  • Türkçe
  • Englısh
  • Deutsche
  • Русский
  • عربي
whatsapp Bize Ulaşın

KAPLICA TEDAVİSİ

Ürün Kategorileri

KAPLICA TEDAVİSİ

KAPLICA TEDAVİSİ NEDİR?
Binlerce yıldır kullanılan kaplıca tedavisi sıcak, mineralli yeraltı sularının tedavi edici etkilerden banyo veya kısmi banyo şeklinde yararlanılmasıdır. Tıp merkezimizde kaplıca tedavileri uzman hekimlerimizin önerisine göre değişik sıcaklıklardaki açık ve kapalı havuzlarımızda yapılmaktadır.

KAPLICA UYGULAMALARI
Kaplıca suyumuzun yeryüzüne çıkış sıcaklığı 58 santigrattır.  Kırmızı termal suyumuz mikst formda sodyum, bikarbonat, sülfat, kalsiyum, magnezyum, karbondioksit içerikli kaynaktan çıkmakta ve özelliğinde toplamda litrede 3800 mg mineral içeren termal sudur. Suyumuz doğal kaynaktan termal havuzlarımıza 33 ve 38 santigrad olarak servis edilmektedir. Hastalarımıza tavsiye ettiğimiz sıcaklıktaki termal havuzlarımızda önerdiğimiz kalış süresi (hastalarımızın herhangi farklı bir rahatsızlığı bulunmadığı ve hekimlerimizce farklı bir banyo şekli önerilmediği sürece) azami 20 dakikadır. Termal suyu kullanma sıklığı günde azami 3 defadır.

Kürlerimize katılan hastalarımız için bu sıklık günde 2 defadır. Banyolar sırasında önerilerin süre ve sıklıkların aşılmaması, yüzülmemesi, aşırı hareketten kaçınılması, kafanın suya batırılmaması, banyo küründen sonra havuz kenarında en az 15 dakika uzanılması ve bol su içilmesi misafirlere sözel ve yazılı olarak aktarılmaktadır.   

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Yap

info@nobeltipmerkezi.com

0 258 271 41 01 (6 Hat)

0 549 271 71 73

BİZİ ZİYARET EDİN

Karahayıt Mahallesi 120. Sağlık Sokak No:5/1 20290 Pamukkale - Denizli / TÜRKİYE