Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, KISMİ AĞIRLIKLI DENGE VE YÜRÜME CİHAZI (VİSİOGAİT), DİZ, KALÇA VE OMURGA KİREÇLENMELERİ, BEL VE BOYUN FITIKLARI, BEYİN FELÇLERİ ( İNME )

BEL-BOYUN ROBOTU, YÜRÜYÜŞ ROBOTU, KOL ROBOTU, BİREBİR REHABİLİTASYON, MANYETOTERAPİ, OMURİLİK FELÇLERİ, SEREBRAL PALSİ, ROMATİZMAL HASTALIKLAR, FİBROMİYALJİ, KAS ERİMELERİ, ORTOPEDİK RAHATSIZLIKLAR

SU İÇİ REHABİLİTASYON, PRP TEDAVİSİ, ELEKTROTERAPİ, TIBBI MASAJ, LENFÖDEM TEDAVİSİ - PRESSOTERAPİ, KAPLICA TEDAVİSİ, ÇAMUR TEDAVİSİ, AMELİYAT SONRASI AĞRI VE HAREKET KISITLILIKLARI

  • Türkçe
  • Englısh
  • Deutsche
  • Русский
  • عربي
whatsapp Bize Ulaşın

SEREBRAL PALSİ

Ürün Kategorileri

SEREBRAL PALSİ

Serebral Palsi (Çocuk Beyin Felci) Nedir ?
Serebral palsi bebek ve çocuk beyninde oluşan bir hasra bağlı kalıcı duruş, hareket ve denge bozukluğudur. beyindeki hasar ilerleyici değildir ancak çocuğun denge kurma ve hareketlerindeki güçlük zamanla artabilir.

Serebral Palsi Tedavisinde Neler Yapılabilir?
Tedavinin asıl unsurunu fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları oluşturur, iş ve uğraşı terapisi, medikal cihazlama, gerektiğinde medikal ve cerrahi tedavi yapılabilir. Merkezimizde serebral palsi tedavisinde ileri teknoloji yürüme ve kol robotik rehabilitasyon cihazları kullanılmaktadır.

Serebral Palsi’de Hangi Sorunlar Görülebilir?
Hareket güçlüğü, spastisite (kaslarda aşırı gerginlik), kas güçsüzlükleri, denge bozuklukları, istemsiz hareketler, zeka, dikkat ve algı bozuklukları, görme ve işitme sorunları, konuşma güçlüğü, beslenme bozukluğu, büyüme geriliği, salya akıtma, diş çürükleri görülebilir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Yap

info@nobeltipmerkezi.com

0 258 271 41 01 (6 Hat)

0 549 271 71 73

BİZİ ZİYARET EDİN

Karahayıt Mahallesi 120. Sağlık Sokak No:5/1 20290 Pamukkale - Denizli / TÜRKİYE