Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, KISMİ AĞIRLIKLI DENGE VE YÜRÜME CİHAZI (VİSİOGAİT), DİZ, KALÇA VE OMURGA KİREÇLENMELERİ, BEL VE BOYUN FITIKLARI, BEYİN FELÇLERİ ( İNME )

BEL-BOYUN ROBOTU, YÜRÜYÜŞ ROBOTU, KOL ROBOTU, BİREBİR REHABİLİTASYON, MANYETOTERAPİ, OMURİLİK FELÇLERİ, SEREBRAL PALSİ, ROMATİZMAL HASTALIKLAR, FİBROMİYALJİ, KAS ERİMELERİ, ORTOPEDİK RAHATSIZLIKLAR

SU İÇİ REHABİLİTASYON, PRP TEDAVİSİ, ELEKTROTERAPİ, TIBBI MASAJ, LENFÖDEM TEDAVİSİ - PRESSOTERAPİ, KAPLICA TEDAVİSİ, ÇAMUR TEDAVİSİ, AMELİYAT SONRASI AĞRI VE HAREKET KISITLILIKLARI

  • Türkçe
  • Englısh
  • Deutsch
  • Русский
  • عربي
Bize Ulaşın

ARAP TURİSTLERİ DENİZLİ'YE ÇEKECEK PROJE

ARAP TURİSTLERİ DENİZLİ'YE ÇEKECEK PROJE

DENİZLİ'de PAM Thermal Hotel Clinic ve SPA Merkezi bünyesinde hizmete giren Nobel Tıp Merkezi, 3T olarak adlandırdığı tatil, termal ve tedavi tanıtım projesi ile Arap turistleri Denizli'ye çekmeği hedefliyor. Bölgenin tanıtımı için 1 milyon 200 bin lira bütçe ayıran işletme, başarılı tedavilerin anlatıldığı 70 bölümden oluşan belgeseli Suudi Arabistan'da yayımlamaya hazırlanıyor. 

Denizli'nin şifalı sularıyla ünlü Karahayıt'ta turizm sektöründe hizmet veren PAM Thermal Hotel bünyesinde 2 yıl önce hizmete giren Nobel Tıp Merkezi tanıtım atağı başlattı. Tanıtım için 3 T vizyonunu uygulayan işletme, 'Tatil, Termal ve Tedavi' parolası ile bölgedeki sağlık hizmetlerini Avrupa ve Asya'dan sonra Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerine tanıtmak istiyor. Nobel Tıp Merkezi'nin 50 sağlık personeli ile doğal kaynakların yanında ileri teknoloji robotik rehabilitasyon araçlarını kullanarak başarılı tedaviler elde ettiklerini söyleyen PAM Thermal Hotel Genel Müdürü İsmail Bartu, bölgenin Almanya, Hollanda, İsveç, Belçika, Rusya, Azerbaycan, Tataristan, Kazakistan ülkelerinden tedavi unsurlarıyla anılmaya başladığını söyledi. Rusya ile bozulan ilişkiler, 15 Temmuz darbe girişimi ve Suriye ile ilişkiler nedeniyle zor bir sürece giren turizm sektörünü yeniden hareketlendirmek için böyle bir projeye başladıklarını ifade eden Bartu, tatil, termal ve tedavi projesiyle tıp merkezinin başarılı tedavilerinin anlatıldığı 70 bölümlük belgesel çekimlerine başlandığını söyledi. Hedeflerinin Ortadoğu ülkelerinde ve dünyanın diğer ülkelerinde yaşayan Arap nüfusuna ulaşmak olduğunu söyleyen Bartu, "Suudi Arabistan Kraliyet ailesine ait MBC televizyonunda yayınlanmak üzere 70 bölümlük bir tanıtım filmi çekiyoruz. 1 milyon 200 bin lira bütçe ayırdığımız tanıtım filminde Nobel Tıp Merkezi'ndeki başarı tedaviler konu alacak. Bu yalnızca Nobel Tıp Merkezi'nin değil, Pamukkale ve Karahayıt bölgesinin tanıtımını da sağlayacak" dedi. 

ÇAMUR RUHSATLANDI

Denizli'de çamur ve termal tedavi uygulanmasına rağmen çamuru ruhsatlandırmanın kimsenin aklına gelmemesine şaştığını söyleyen Nobel Tıp Merkezi Sorumlu Müdürü Turgay Sehil ise, "Nobel Tıp Merkezi'ni kurduktan sonra ilk işimiz çamurumuzu ruhsatlandırmak oldu. Denizli'nin ruhsatlı çamuru var. Çamurun hangi hastalıklara iyi geldiği, kimlerin kullanması ve kullanmaması gerektiği tescillenmiştir. Yani termal sağlık, öyle suya gir çık ile olmaz. Termal sağlık hizmeti uzmanların gözetiminde verilirse amacına ulaşır. Bugün biz bunu yapıyoruz. 50 uzmanımız ile doğal kaynakları birleştirerek tedavi hizmeti veriyoruz" dedi.
Devamı için: http://www.hurriyet.com.tr/arap-turistleri-denizliye-cekecek-proje-40289760

Son Güncelleme : 25/07/2024

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Yap

info@nobeltermal.com

0 258 271 41 01 (6 Hat)

0 549 271 71 73

BİZİ ZİYARET EDİN

Karahayıt Mahallesi 120. Sağlık Sokak No:5/1 20290 Pamukkale - Denizli / TÜRKİYE