Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, KISMİ AĞIRLIKLI DENGE VE YÜRÜME CİHAZI (VİSİOGAİT), DİZ, KALÇA VE OMURGA KİREÇLENMELERİ, BEL VE BOYUN FITIKLARI, BEYİN FELÇLERİ ( İNME )

BEL-BOYUN ROBOTU, YÜRÜYÜŞ ROBOTU, KOL ROBOTU, BİREBİR REHABİLİTASYON, MANYETOTERAPİ, OMURİLİK FELÇLERİ, SEREBRAL PALSİ, ROMATİZMAL HASTALIKLAR, FİBROMİYALJİ, KAS ERİMELERİ, ORTOPEDİK RAHATSIZLIKLAR

SU İÇİ REHABİLİTASYON, PRP TEDAVİSİ, ELEKTROTERAPİ, TIBBI MASAJ, LENFÖDEM TEDAVİSİ - PRESSOTERAPİ, KAPLICA TEDAVİSİ, ÇAMUR TEDAVİSİ, AMELİYAT SONRASI AĞRI VE HAREKET KISITLILIKLARI

  • Türkçe
  • Englısh
  • Deutsch
  • Русский
  • عربي
Bize Ulaşın

35 YAŞINA KADAR 16 AMELİYAT GEÇİREN TEKMİLE GÖKÇE NOBEL TIP MERKEZİNDE YÜRÜMEYE BAŞLADI

35 YAŞINA KADAR 16 AMELİYAT GEÇİREN TEKMİLE GÖKÇE NOBEL TIP MERKEZİNDE YÜRÜMEYE BAŞLADI

35 Yaşına Kadar 16 Ameliyat Geçiren Hastamız Tekmile Gökçe Nobel Tıp Merkezinde Yürümeye Başladı 
Kırklareli’de, üç yaşında çocuk felci geçiren ve ilerleyen yıllarda bu nedenle sol diz ekleminden ameliyat olan, yüksek tansiyona bağlı geçirdiği beyin kanaması nedeniyle de sağ kol ve bacağını kullanamayan kadın, Denizli’de tedavi gördüğü merkezden yürüyerek çıktı.

Denizli’de, tekerlekli sandalye ile tedavi gördüğü Nobel Tıp Merkezi’ne gelen 35 yaşına kadar 16 ameliyat geçiren iki çocuk annesi Tekmile Gökçe, merkezden yürüyerek çıkmayı başardı. Yaşamı boyunca azmini ve kararlılığını hiç kaybetmeyen Gökçe, merkezde 1 ay tedavi gördü. Gökçe, merkezde gördüğü tedavi sonrası uzun bacak yürüme cihazıyla adım atmaya başladı.

İyileşme sürecinde inanmanın önemli olduğunu belirten iki çocuk annesi Gökçe adım atmaya başladığı için mutlu olduğunu dile getirdi. Gökçe, "Üç yaşında çocuk felci geçirdim, 35 yaşına kadar 16 tane ameliyat oldum. 8 Şubat 2012 tarihinde geçirdiğim beyin kanaması sonrası, 15 gün yoğun bakımda kaldım. Sonrasında beni odaya aldıklarında, sağ tarafımın tutmadığını fark ettim. O süreç çok zordu, sürekli ağlıyordum. Bana tedavi gördüğüm tüm doktorlar umutsuzca yaklaştı, çocuk felcinden sonra sağ tarafımın iyileşmesine olanak vermediler. Fakat burası sürekli iyileşmeye olan inancımı arttırdı. Her şeyin daha güzel olacağına inandım. Kısa bir tatil için Denizli’ye geldiğimde Nobel Tıp Merkezi’yle tanıştım. Tekerlekli sandalyeyle geldiğim bu merkezden yürüyerek çıktım.

Engellerimden dolayı yapamayacağımı düşündüğüm şeyleri yaptım. Pamukkale’yi gezdim, harika bir yer" dedi.

Son Güncelleme : 25/07/2024

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Yap

info@nobeltermal.com

0 258 271 41 01 (6 Hat)

0 549 271 71 73

BİZİ ZİYARET EDİN

Karahayıt Mahallesi 120. Sağlık Sokak No:5/1 20290 Pamukkale - Denizli / TÜRKİYE