Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, KISMİ AĞIRLIKLI DENGE VE YÜRÜME CİHAZI (VİSİOGAİT), DİZ, KALÇA VE OMURGA KİREÇLENMELERİ, BEL VE BOYUN FITIKLARI, BEYİN FELÇLERİ ( İNME )

BEL-BOYUN ROBOTU, YÜRÜYÜŞ ROBOTU, KOL ROBOTU, BİREBİR REHABİLİTASYON, MANYETOTERAPİ, OMURİLİK FELÇLERİ, SEREBRAL PALSİ, ROMATİZMAL HASTALIKLAR, FİBROMİYALJİ, KAS ERİMELERİ, ORTOPEDİK RAHATSIZLIKLAR

SU İÇİ REHABİLİTASYON, PRP TEDAVİSİ, ELEKTROTERAPİ, TIBBI MASAJ, LENFÖDEM TEDAVİSİ - PRESSOTERAPİ, KAPLICA TEDAVİSİ, ÇAMUR TEDAVİSİ, AMELİYAT SONRASI AĞRI VE HAREKET KISITLILIKLARI

  • Türkçe
  • Englısh
  • Deutsch
  • Русский
  • عربي
Contact Us

TÜRKİYE’DE TERMAL SAĞLIK TURİZMİNİN ÖNEMİ VE GELİŞTİRİLMESİ ÇALIŞTAYI PAM TERMAL OTEL'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TÜRKİYE’DE TERMAL SAĞLIK TURİZMİNİN ÖNEMİ VE GELİŞTİRİLMESİ ÇALIŞTAYI PAM TERMAL OTEL'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

27-29 Mayıs tarihlerinde Pam Termal Otelde Türsab’ın katkılarıyla “Türkiye’de Termal Sağlık Turizminin Önemi ve Geliştirilmesi Çalıştayı” gerçekleştirildi. Çalıştaya Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Vali Yardımcısı İsmail Soykan, PAÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Semin Melahat Fenkci, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Kültür ve Turizm İl Müdür Vekili Ğülsüm Çelebi, İl Sağlık Müdürü Dr. Şükrü Arpacı, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Davut Günaydın ile davetliler katıldı. 

Çalıştay öncesi konuşma yapan Vali Yardımcısı İsmail Soykan, sunum eşliğinde Pamukkale-Karahayıt Termal Sağlık Kenti ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Bileşenleri ile Termal Sağlık Kenti, ülkelerin karşılaştırmalı kürist sayıları ve gelirleri ile ilgili bilgiler veren Soykan, İlimizin turizm potansiyeli hakkında katılımcıları bilgilendirdi.
Vali Dr. Ahmet Altıparmak ise Denizli’nin dünya turizminde hak ettiği payı alması gerektiğini söyledi.  Pamukkale Üniversitesine ait çok güzel bir kliniğin bu bölgede yapıldığını hatırlatan Vali Altıparmak; “Termal turizmin dünyadaki örneklerinde; gençlerin, yaşlıların, çocukların yani herkesin benzer ortamda buluştukları alanlar oluşturulmuş. Bisiklet, yürüme yolları ve doğal mekanlar oluşturmuşlar. Böyle bir noktada Türkiye’de en iyisi nerede diye bir değerlendirme yaptığımızda, en olabilecek yer burası. Pamukkale, Hierapolis, Buldan gibi önemli değerlerin olduğu bir ortam var burada” dedi.

Last Update : 28/09/2023

Contact Information

Make a Reservation

sales@nobeltermal.com

+90 545 271 71 85

VISIT US

Karahayıt Mahallesi 120. Sağlık Sokak No:5/1 20290 Pamukkale - Denizli / TÜRKİYE