Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, KISMİ AĞIRLIKLI DENGE VE YÜRÜME CİHAZI (VİSİOGAİT), DİZ, KALÇA VE OMURGA KİREÇLENMELERİ, BEL VE BOYUN FITIKLARI, BEYİN FELÇLERİ ( İNME )

BEL-BOYUN ROBOTU, YÜRÜYÜŞ ROBOTU, KOL ROBOTU, BİREBİR REHABİLİTASYON, MANYETOTERAPİ, OMURİLİK FELÇLERİ, SEREBRAL PALSİ, ROMATİZMAL HASTALIKLAR, FİBROMİYALJİ, KAS ERİMELERİ, ORTOPEDİK RAHATSIZLIKLAR

SU İÇİ REHABİLİTASYON, PRP TEDAVİSİ, ELEKTROTERAPİ, TIBBI MASAJ, LENFÖDEM TEDAVİSİ - PRESSOTERAPİ, KAPLICA TEDAVİSİ, ÇAMUR TEDAVİSİ, AMELİYAT SONRASI AĞRI VE HAREKET KISITLILIKLARI

  • Türkçe
  • Englısh
  • Deutsch
  • Русский
  • عربي
Kontaktiere Uns

PAMUKKALE’YE DÜNYADAN ŞİFA BULMAYA GELİYORLAR

PAMUKKALE’YE DÜNYADAN ŞİFA BULMAYA GELİYORLAR

Dünyada benzeri olmayan travertenleriyle UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan ve şifalı sularıyla tedavi merkezi olarak bilinen Pamukkale, sağlık turizminde Avrupa’nın önemli merkezleri arasına girdi.
Pamukkale’nin kaplıca tesislerinin yoğunlaştığı Karahayıt bölgesinde, geçen yıl hizmete giren uluslararası tıp merkezinin Azerbaycan Sağlık Bakanlığı ile yaptığı protokolle başladığı termal turizm hareketi devam ediyor. Yılbaşından bu yana Belçika ve Almanya’dan hasta gruplarını ağırlayan merkezin son konukları Hollandalılar oldu.

Tıp merkezinin Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Sehil, termal sağlık alanında Pamukkale’ye yapılan yatırımlarla bölgenin sağlık turizminde uluslararası standarda ulaştığını söyledi.
Pamukkale’nin AB ülkeleri başta olmak üzere çevre coğrafyada travertenleriyle tanındığını, bu bilinirliği termal turizmde de kullanmaya başladıklarını dile getiren Sehil, Antik dönemden bu yana bir şifa merkezi olan Pamukkale’nin Avrupalılar tarafından yeniden keşfedilmeye başlandığına dikkati çekti.

AB ve çevre ülkelerin sağlık bakanlıkları ve sigorta kuruluşlarıyla yaptıkları sözleşmelerle Pamukkale’ye şifa bulmak için gelen turist sayısının her yıl katlanarak arttığına işaret eden Sehil, komşu ülkelerde ve Türkiye’de yaşanan bazı olayların bu artışı etkilemediğini kaydetti.

Letztes Update : 19/06/2024

Kontaktinformationen

Eine Reservierung machen

sales@nobeltermal.com

+90 545 271 71 85

BESUCHEN SIE UNS

Karahayıt Mahallesi 120. Sağlık Sokak No:5/1 20290 Pamukkale - Denizli / TÜRKİYE