Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, KISMİ AĞIRLIKLI DENGE VE YÜRÜME CİHAZI (VİSİOGAİT), DİZ, KALÇA VE OMURGA KİREÇLENMELERİ, BEL VE BOYUN FITIKLARI, BEYİN FELÇLERİ ( İNME )

BEL-BOYUN ROBOTU, YÜRÜYÜŞ ROBOTU, KOL ROBOTU, BİREBİR REHABİLİTASYON, MANYETOTERAPİ, OMURİLİK FELÇLERİ, SEREBRAL PALSİ, ROMATİZMAL HASTALIKLAR, FİBROMİYALJİ, KAS ERİMELERİ, ORTOPEDİK RAHATSIZLIKLAR

SU İÇİ REHABİLİTASYON, PRP TEDAVİSİ, ELEKTROTERAPİ, TIBBI MASAJ, LENFÖDEM TEDAVİSİ - PRESSOTERAPİ, KAPLICA TEDAVİSİ, ÇAMUR TEDAVİSİ, AMELİYAT SONRASI AĞRI VE HAREKET KISITLILIKLARI

  • Türkçe
  • Englısh
  • Deutsche
  • Русский
  • عربي
whatsapp Bize Ulaşın

Yorumlar

Annemi ağrılar içinde getirip kuş gibi çıkardığım bir merkezdi. Doktorlarıyla, fizyoterapistlerle çalışanlarıyla ve fiziki mekanları, aletleriyle mükemmel bir yer. Şifa alarak ayrılıyorsunuz. Herkese çok çok teşekkürler.

Mustafa Öztürk03-02-2022

Tum çalışanlar profosyenel ve ne yaptığını bilen kişiler . Insan ilişkilerini ve işlerini severek yapmalarını takdir ediyorum. Tesis özellikle romatizma, kireçlenme, bel ve boyun fıtığı, felç gibi benzer hastalıkları tedavi etmekte oldukça başarılı.

Vahti Akçetin03-02-2022

Profesyonel yönetim ile sunulan sağlık tesisi. Hastalarına refakatçi dışında diğer yakınları için de konaklama imkanı sunmakta. Tüm personeli ilgili güler yüzlü ve kibar. Tıp merkezi müdürü Sn.Birsel Ceylan'a ayrıca teşekkür ederiz.

Engin Taşveren03-02-2022

Çok memnun kaldığım için yazmak istedim. Sağ omuzda lif kopması ve kas yırtığı vardı 10 günlük tedavi sonunda 15 derece kaldirabildigim kolumu artık eskisine yakın bir şekilde kullanabiliyorum. Bunun yanısıra tüm personel sabırlı, anlayışlı ve özverili.

Şerife Aybaş03-02-2022

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Yap

info@nobeltipmerkezi.com

0 258 271 41 01 (6 Hat)

0 549 271 71 73

BİZİ ZİYARET EDİN

Karahayıt Mahallesi 120. Sağlık Sokak No:5/1 20290 Pamukkale - Denizli / TÜRKİYE