Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, KISMİ AĞIRLIKLI DENGE VE YÜRÜME CİHAZI (VİSİOGAİT), DİZ, KALÇA VE OMURGA KİREÇLENMELERİ, BEL VE BOYUN FITIKLARI, BEYİN FELÇLERİ ( İNME )

BEL-BOYUN ROBOTU, YÜRÜYÜŞ ROBOTU, KOL ROBOTU, BİREBİR REHABİLİTASYON, MANYETOTERAPİ, OMURİLİK FELÇLERİ, SEREBRAL PALSİ, ROMATİZMAL HASTALIKLAR, FİBROMİYALJİ, KAS ERİMELERİ, ORTOPEDİK RAHATSIZLIKLAR

SU İÇİ REHABİLİTASYON, PRP TEDAVİSİ, ELEKTROTERAPİ, TIBBI MASAJ, LENFÖDEM TEDAVİSİ - PRESSOTERAPİ, KAPLICA TEDAVİSİ, ÇAMUR TEDAVİSİ, AMELİYAT SONRASI AĞRI VE HAREKET KISITLILIKLARI

  • Türkçe
  • Englısh
  • Deutsch
  • Русский
  • عربي
Contact Us

UÇAK AMBULANSLA TATARİSTAN'DAN NOBEL'E TEDAVİYE GELDİ

UÇAK AMBULANSLA TATARİSTAN'DAN NOBEL'E TEDAVİYE GELDİ

Geçtiğimiz aylarda şehrimize gelen Tataristan Sağlık Bakanı Adel Vafin'in Özel Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezindeki incelemelerinden sonra Tataristan Cumhurbaşkanlığı tarafından uçak ambulansla ilk hasta gönderildi.
Tataristan’da beyin kanamasına bağlı olarak felç geçiren ve ülkesindeki tedavi olanaklarıyla yeterince iyileşme gösteremeyen hasta, iki aylık bir süre boyunca tedavi görmek amacıyla Pamukkale’de hizmet veren Nobel Tıp Merkezine özel uçak ambulansla geldi. Yürüyemez durumda olan Tatar hastanın tekrar sağlıklı bir şekilde yürüyebilmesi için, robotik rehabilitasyon, havuz rehabilitasyonu, peloidoterapi ve birebir egzersiz başta olmak üzere çeşitli tedaviler uygulandığını belirten Nobel Tıp Merkezi mesul müdürü Dr. Turgay Sehil, dünyaca üne sahip Pamukkale’nin sağlık alanında da markalaştığını ve bu durum sayesinde giderek günübirlik geziyle ve alışverişle anılmasından kurtulduğunu söyledi.

Pamukkale’yi dünyanın dört bir yanında doğal tedavi unsurlarıyla, hak ettiği şekilde tanıttıklarını ifade eden Sehil “Pamukkale gelişmiş rehabilitasyon sistemlerinin uygulandığı bir bölge olarak anılmaya başlandı. Başarılı tedavilere imza atmamız bu tanıtımı oldukça kolaylaştırıyor. Üniversite hastanesinin de bölgeye destek vermesiyle birlikte Pamukkale dünyanın iddialı termal sağlık kentleri arasına gireceğini, hatta bununla birlikte medikal sağlık turizmi de Pamukkale markasıyla özdeşleşeceğini ve hastaların uçak ambulanslarla gelerek tedavi olmak için rağbet edeceğini düşünüyorum” şeklinde açıklamada bulundu.
DETAY: http://www.denizligazetesi.com/haberler/saglik/ucak-ambulansla-tataristandan-denizliye-tedaviye-geldi/63039/

Last Update : 25/07/2024

Contact Information

Make a Reservation

sales@nobeltermal.com

+90 545 271 71 85

VISIT US

Karahayıt Mahallesi 120. Sağlık Sokak No:5/1 20290 Pamukkale - Denizli / TÜRKİYE