Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, KISMİ AĞIRLIKLI DENGE VE YÜRÜME CİHAZI (VİSİOGAİT), DİZ, KALÇA VE OMURGA KİREÇLENMELERİ, BEL VE BOYUN FITIKLARI, BEYİN FELÇLERİ ( İNME )

BEL-BOYUN ROBOTU, YÜRÜYÜŞ ROBOTU, KOL ROBOTU, BİREBİR REHABİLİTASYON, MANYETOTERAPİ, OMURİLİK FELÇLERİ, SEREBRAL PALSİ, ROMATİZMAL HASTALIKLAR, FİBROMİYALJİ, KAS ERİMELERİ, ORTOPEDİK RAHATSIZLIKLAR

SU İÇİ REHABİLİTASYON, PRP TEDAVİSİ, ELEKTROTERAPİ, TIBBI MASAJ, LENFÖDEM TEDAVİSİ - PRESSOTERAPİ, KAPLICA TEDAVİSİ, ÇAMUR TEDAVİSİ, AMELİYAT SONRASI AĞRI VE HAREKET KISITLILIKLARI

  • Türkçe
  • Englısh
  • Deutsch
  • Русский
  • عربي
Свяжитесь с нами

AZAD AYZETULLOV, TEDAVİSİNDEN SONRA YÜRÜME YETENEĞİNİ TEKRAR KAZANDI VE ÜLKESİNE MEMNUN BİR ŞEKİLDE ÇİÇEKLERLE UĞURLANDI.

AZAD AYZETULLOV, TEDAVİSİNDEN SONRA YÜRÜME YETENEĞİNİ TEKRAR KAZANDI VE ÜLKESİNE MEMNUN BİR ŞEKİLDE ÇİÇEKLERLE UĞURLANDI.

Beyin kanamasına bağlı olarak felç geçiren ve ülkesindeki tedavi olanaklarıyla yeterince iyileşme gösteremeyen Azad Ayzetullov, Tataristan'dan Tıp Merkezimize özel uçak ambulansla yatarak geldi. Yürüyemez durumda olan ve sağ kolunu kullanamayan Azad Ayzetullov, tedavisinden sonra yürüme yeteneğini tekrar kazandı ve ülkesine memnun bir şekilde çiçeklerle uğurlandı.

Последнее обновление : 19/06/2024

Контакты

Зарезервировать

sales@nobeltermal.com

+90 545 271 71 85

ПРИХОДИТЕ К НАМ

Karahayıt Mahallesi 120. Sağlık Sokak No:5/1 20290 Pamukkale - Denizli / TÜRKİYE