Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, KISMİ AĞIRLIKLI DENGE VE YÜRÜME CİHAZI (VİSİOGAİT), DİZ, KALÇA VE OMURGA KİREÇLENMELERİ, BEL VE BOYUN FITIKLARI, BEYİN FELÇLERİ ( İNME )

BEL-BOYUN ROBOTU, YÜRÜYÜŞ ROBOTU, KOL ROBOTU, BİREBİR REHABİLİTASYON, MANYETOTERAPİ, OMURİLİK FELÇLERİ, SEREBRAL PALSİ, ROMATİZMAL HASTALIKLAR, FİBROMİYALJİ, KAS ERİMELERİ, ORTOPEDİK RAHATSIZLIKLAR

SU İÇİ REHABİLİTASYON, PRP TEDAVİSİ, ELEKTROTERAPİ, TIBBI MASAJ, LENFÖDEM TEDAVİSİ - PRESSOTERAPİ, KAPLICA TEDAVİSİ, ÇAMUR TEDAVİSİ, AMELİYAT SONRASI AĞRI VE HAREKET KISITLILIKLARI

  • Türkçe
  • Englısh
  • Deutsch
  • Русский
  • عربي
Kontaktiere Uns

5 YAŞINDAKİ HASTAMIZ DAMLA ORUJZADE YÜRÜMEYİ BAŞARDI

5 YAŞINDAKİ HASTAMIZ DAMLA ORUJZADE YÜRÜMEYİ BAŞARDI

Ülkelerinde 2012 yılında serebral palsi tanısı konulan kızlarına çare arayan aile, farklı ülkelerdeki merkezlere gitmesine rağmen olumlu sonuç alamadı. Azerbaycan devleti tarafından Denizli'de özel bir hastaneye gönderilen 5 yaşındaki Damla Orujzade, tedaviden sonuç almaya başladı. Damla Orujzade'nin annesi "Damla doğduktan sonra serebral palsi hastası olduğunu öğrendim. O günden beri çeşitli yerlerde, çeşitli ülkelerde tedavi gördü, iyileşme gözlemlemediğimiz için farklı merkezler araştırmaya başladık. Devletimiz bizi 20 günlük tedavi için Türkiye'ye gönderdi. Tedavilerden sonuç almaya başladığımız için bu sene tekrar geldik. Kızım iyileşiyor" dedi.

Damla Orujzade'nin fizyoterapisti ise "Damla serebral palsi hastası ve bize geldiğinde tutunarak sadece 4-5 adım atabiliyordu ve hastalığından kaynaklanan kasılmaları vardı. Uyguladığımız tedavilerin sonucunda 2 ay içerisinde merdiven çıkabiliyor daha uzun mesafe yürüyebiliyor ve kas gücünü tekrar kazanmaya başladı" ifadelerini kaydetti.

http://www.milliyet.com.tr/serebral-palsi-hastasi-azerbaycanli-denizli-yerelhaber-2436464/

Letztes Update : 25/07/2024

Kontaktinformationen

Eine Reservierung machen

sales@nobeltermal.com

+90 545 271 71 85

BESUCHEN SIE UNS

Karahayıt Mahallesi 120. Sağlık Sokak No:5/1 20290 Pamukkale - Denizli / TÜRKİYE